Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Inżynier Automatyk – Kontrakt

Dodano: 30.03.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek jako firma skupia inżynierów z różnych branż zainteresowanych czasowymi projektami w energetyce, przemyśle i budownictwie poszukuje inżynierów zainteresowanych współpracą B2B na najbliższe pozyskane realizacje:

Miejsce: Śląsk

Wymagania i Obowiązki:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie przy montażu systemów zabezpieczeń /sieci nn na projektach przemysłowych
  • Znajomość sterowników S7-300, S7-400
  • Orientacja w oprogramowaniu Step 7, PCS 7 (część sterownikowa), TIA Portal,
  • Znajomość systemów wizualizacji iFix,
  • Znajomość falowników Siemens – Sinamics G120 i S120
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP D i E Grupa 1,2

Oferujemy

  • Współpracę B2B przy realizacji instalacji pieca przemysłowego
  • Dostępności od kwietnia 2018 do czerwca 2018 w pełnym wymiarze godzin
  • Stawkę godzinową w zależności od doświadczenia ( min. 160 h prac miesięcznie na obiekcie)
  • Kontrakt na czas trwania projektu i możliwość kontynuacji przy rozbudowie inwestycji

Osoba odpowiedzialna za kontrakty: Marek Śliwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z uwzględnieniem zrealizowanych projektów na adres: marek.sliwa@globetek.pl

Gwarantujemy pełną poufność rozmów

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ