Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Kierownik ds. Bezpieczeństwa

Dodano: 15.05.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta firmy z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Bezpieczeństwa.

woj. zachodniopomorskie

Nr ref. KB/MC/15/04

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą Departamentu Bezpieczeństwa w celu terminowej realizacji przydzielonych zadań, zachowania właściwej organizacji pracy oraz osiągania zamierzonych celów i efektów pracy;
  • Nadzorowanie całokształtu spraw związanych z zabezpieczeniem technicznym, przed pożarem, skutkami awarii;
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony środowiska;
  • Nadzorowanie całokształtu spraw związanych z urządzeniami poddozorowanymi;
  • Nadzór nad planowaniem działań z zakresu bezpieczeństwa;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemów bezpieczeństwa;
  • Nadzór nad przygotowywaniem niezbędnych analiz i dokumentów technicznych związanych z realizacją projektu leżących po stronie pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa fizycznego. Opiniowanie dokumentacji technicznej dostarczanej przez kontraktów;
  • Prowadzenie działań mających na celu organizacyjne i gospodarcze przygotowanie przedsiębiorstwa oraz zabezpieczenie i wykorzystanie załogi w przypadkach awarii, klęsk żywiołowych;
  • Prowadzenie kontroli i podejmowanie decyzji w zakresie ochrony środowiska , mających na celu nie przekraczanie wielkości dopuszczalnych emisji zanieczyszczeń powietrza, nie przekraczanie dopuszczalnych wielkości zanieczyszczeń w ściekach, wodach pochłodniczych i opadowych;
  • Opiniowanie planów inwestycyjnych oraz planów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska wszystkich komórek organizacyjnych w przedsiębiorstwie;
  • Koordynowanie działań w zakresie zabezpieczenia fizycznego i technicznego;
  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą w zakresie dokumentacji i rozwiązań projektowych związanych z bezpieczeństwem procesowym;
  • Zapewnienie odpowiednich warunków pracy zgodnych z przepisami BHP, p.poż. i ochrony środowiska;
  • Udział w zespołach oceny ryzyka związanych rozwiązaniami projektowymi;
  • Udział w odbiorach technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia oraz przepisów wykonawczych;
  • Biegła znajomość j. angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk i standardów w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz wymagań prawnych w tym obszarze;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych;
  • Znajomość i doświadczenie w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów bezpieczeństwa;
  • Umiejętność budowania dobrych relacji pomiędzy personelem, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Pracę w największej grupie chemicznej w Polsce przy ciekawym projekcie;
  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia swoich umiejętności;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „prześlij CV”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.
* Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ