Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Project Manager powierzchni fit-out

Dodano: 14.12.2017

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej.  Dla naszego Klienta – spółki zajmującej się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz biurowych, poszukujemy Project Managera.

Nr ref. PM/MC/11/07

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami przygotowania i realizacji projektów budowlanych w zakresie wykańczania wnętrz;
  • Nadzorowanie procesów realizacji na poszczególnych etapach, na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Udział w procesie wyboru oraz nadzoru podwykonawców, prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt;
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac;
  • Przygotowywanie kosztorysów dla prac dodatkowych i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji;
  • Raportowanie o postępie robót i wynikach finansowych projektów;
  • Egzekwowanie terminowej realizacji zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych – fit out (min. 3 lata);
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru prac budowlano-wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych;
  • Umiejętności negocjacyjne oraz dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz obsługa programu Auto-Cad oraz Norma Pro;
  • Umiejętność delegowania zadań i zarządzania ekipami budowlanymi.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy;
  • Przyjazną atmosferę i młody zespół;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę pełną wyzwań.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres: michelle.cygan@globetek.pl

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ