Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Specjalista ds. benefitów i systemów premiowych

Dodano: 14.05.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta firmy z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Benefitów i Systemów Premiowych.

Specjalista ds. Benefitów i Systemów Premiowych

woj. zachodniopomorskie

Nr ref. MC/14/05/SBSP

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz zmiany systemu motywacyjnego wynikające z potrzeb Spółki;

  • Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji w ramach funkcjonowania systemu motywacyjnego;

  • Definiowanie kwartalnych mierników na potrzeby systemu motywacyjnego, we współpracy z kadrą zarządzającą oraz komórkami organizacji odpowiedzialnymi za zarządzanie jakością, procesami, projektami i ryzykiem;

  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu listy płac we współpracy z Biurem Controllingu;

  • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących kosztów pracy, systemów wynagrodzeń, systemów premiowych, nagród oraz innych narzędzi motywacyjnych;

  • Analiza i optymalizacja siatki płac;

  • Pozyskiwanie danych i analiza rynku wynagrodzeń oraz trendów;

  • Wartościowanie i wycena nowych stanowisk;

  • Kształtowanie i aktualizacja zakresu oferowanych pracownikom benefitów;

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z zewnętrznymi dostawcami benefitów pracowniczych;

  • Realizacja innych zadań z zakresu benefitów i systemów premiowych, m.in. rewizja wynagrodzeń;

  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych z zakresu wynagrodzeń, systemów premiowych, motywacyjnych i benefitowych, a także przygotowywanie rekomendacji i wdrażanie zmian;

  • Bieżące wsparcie dla kadry zarządzającej przy zagadnieniach i wyzwaniach w ich obszarach odpowiedzialności związanych z polityka i praktyką wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku;

  • Umiejętności analityczne na wysokim poziomie;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą samodzielne kontakty zawodowe;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie biegła obsługa programu Excel).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Pełną wyzwań prace w międzynarodowym dynamicznym środowisku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: michelle.cygan@globetek.pl

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ