Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

Dodano: 20.11.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta firmy
zajmującej się  projektowaniem i dostarczaniem nowoczesnych technologii i produktów technologicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Małopolska/Kraków

Nr ref. SZK/11/2018

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert z rynku krajowego, a także z rynków zagranicznych
  • Wsparcie Działu Ofert w opracowaniu ofert
  • Przygotowywanie planów zakupu, we współpracy z kierownictwem kontraktów
  • Udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami, analiza nadesłanych ofert
  • Wsparcie techniczno-handlowe zespołów realizacji kontraktów
  • Przygotowanie umów i udział w negocjacjach warunków umowy
  • Monitorowanie cen produktów oraz ilości zakontraktowanych produktów w zakresie przydzielonych specjalizacji, miesięczne raportowanie wykonanych zadań
  • Pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców oraz dbałość o kontakt z aktualnymi
  • Wdrażanie procedur zakupowych oraz kwalifikacji dostawców
  • Optymalizacja kosztów zakupu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku o takim samym lub zbliżonym zakresie zadań
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe oraz doświadczenie w negocjowaniu umów z dostawcami
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami i podwykonawcami przy realizacji złożonych instalacji technologicznych i inwestycji budowlanych
  • Komunikatywność i pro-aktywna postawa
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się
  • Umiejętności pracy pod presją
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, odpowiedzialność
  • Mobilność i dyspozycyjność

Nasz klient oferuje:

  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny wymiar czas pracy
  • Możliwość doskonalenia wiedzy oraz kwalifikacji
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza poprzez przycisk „Prześlij CV”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.
* Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ