Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Specjalistyczne

Kontroler Jakości PT-2

Dodano: 08.09.2017

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy Kontrolera Jakości z uprawnieniami PT-2

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Numer ref. PT/08/2017

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie badań PT,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • raportowanie błędów,

Wymagania:

  • certyfikat PT-2,
  • praktyczne umiejętności prowadzenia badań PT-2,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • możliwości rozwoju,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracy,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: karol.kasprzyk@globetek.pl

Contact with consultant

If you lack any information to apply for this job or you have other questions regarding this offer please write to our consultant.

The person responsible for this offer is:

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Send CV

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Kontakt z konsultantem

Jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, aby zaaplikować na tę ofertę pracy lub masz inne pytanie dotyczące tego ogłoszenia napisz do naszego konsultanta.

Osobą odpowiedzialną za to ogłoszenie jest:

ZAMKNIJ