Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Nasz zespół

Piotr Świrkowski
Managing Director
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: +48 693 811 228
piotr.swirkowski@globetek.pl
Grzegorz Lamot
Managing Partner
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: + 48 515 170 769
grzegorz.lamot@globetek.pl
Magdalena Palka
Główna Księgowa / Chief Accountant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 507 331 905
magdalena.palka@globetek.pl
Marek Śliwa
Contracting Manager / Team Leader Energy/Oil&Gas
Office: +48 32 351 29 67
Mobile: +48 501 137 807
marek.sliwa@globetek.pl
Justyna Rogalska
Recruitment Consultant
Direct: +48 32 351 29 61
Mobile: +48 513 067 757
Office: +48 32 351 29 60
justyna.rogalska@globetek.pl
Karol Kasprzyk
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 513 067 756
karol.kasprzyk@globetek.pl
Marcin Szlauer
Dyrektor Oddziału Bielsko-Biała
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 813 960
marcin.szlauer@globetek.pl
Sergiej Buksyr
International Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 806 890
sergii.buksyr@globetek.pl
Marcin Kozioł
Projects Coordinator
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 501 779 367
marcin.koziol@globetek.pl
Pawel Duda
Team Leader TSL
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 506 988 596
pawel.duda@globetek.pl
Adam Korytko
PROJECT MANAGER
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 512 771 873
adam.korytko@globetek.pl
Anna Baranek
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 515 373 278
anna.baranek@globetek.pl
Paweł Augustynek
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 512 249 801
pawel.augustynek@globetek.pl
Sandra Pinkowska
Specjalista ds. Kadr i Płac / Payroll Specialist
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 505 840 447
sandra.pinkowska@globetek.pl
Łukasz Kowalski
Business Development Manager
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 505 840 482
lukasz.kowalski@globetek.pl
Eugeniusz Anikeev
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 505 840 483
eugeniusz.anikeew@globetek.pl
Żaneta Drapa
Koordynator Procesów Rekrutacyjnych
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 501 341 246
zaneta.drapa@globetek.pl
Katarzyna Musioł
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 501 565 227
katarzyna.musiol@globetek.pl
Krystian Karczmarczyk
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 185 387
krystian.karczmarczyk@globetek.pl
Martyna Wloka
Junior Recruitment Consultant TSL
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 504 252 452
martyna.wloka@globetek.pl
Dmytro Ivanenko
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 515 170 604
dmytro.ivanenko@globetek.pl
Agnieszka Klimek
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 504 252 406
agnieszka.klimek@globetek.pl
Vladyslava Yakos
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 515 373 278
vladyslava.yakos@globetek.pl
Dmytro Kosechenko
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 570 446 368
dmytro.kosechenko@globetek.pl
Dorota Roter
Dyrektor Finansowy
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 513 373 226
dorota.roter@globetek.pl
Jacek Kleeberg
International Project Co-ordinator
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 249 854
jacek.kleeberg@globetek.pl
Jadwiga Szostok
Młodsza Księgowa
Office: + 48 32 351 29 60
jadwiga.szostok@globetek.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies znajdziesz na stronach producenta Twojej przeglądarki www. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies. Polityka prywatności