Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Application Engineer – obszar cyberbezpieczeństwa

Dodano: 19.12.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Application Engineer – w dziedzinie cyberbezpieczeństwa dla wiodącej na rynku, międzynarodowej firmy zajmującej się automatyką i wdrażaniem rozproszonych systemów sterowania (głównie dla przemysłu energetycznego).

Warszawa

Nr ref. AB/AE/19/01

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne stanowisko w dziale zajmującym się projektowaniem, wdrażaniem, testowaniem i rozruchem projektów (gł. energetycznych).
  • Projektowanie i rozruch systemów DCS w kontekście cyberbezpieczeństwa od strony zdarzeń losowych (ochrona przed włamaniami, wyciekiem danych).
  • Wsparcie projektów w obszarze konfiguracji systemów DCS, programowania, przeprowadzania testów, FAT, instalacji systemu.
  • Konfiguracja i uruchomienie systemów z wykorzystaniem linków komunikacyjnych, m.in: Profibus, IEC 61850
  • Wsparcie sprzedażowe, udział w prezentacjach, kontakt z klientem
  • Konfiguracje systemów w laboratorium
  • 30% czasu pracy – praca na obiektach w Polsce i innych krajach Europy, konfiguracje systemów DCS na elektrowniach

Wymagania:

  • 5-10 lat doświadczenia przy systemach pracy ciągłej (najlepiej branża przemysłowa)
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (automatyka lub podobne)
  • Doświadczenie z obszaru systemów DCS/IT
  • Doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa
  • Mile widziane doświadczenie z produktami McAfee Enterprise
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Operatywność

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Umowę o pracę – pełny wymiar godzin

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV poprzez przycisk „prześlij CV”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.