Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Dyspozytor

Dodano: 26.03.2019

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej z największych polskich firm z branży TSL – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Będzin

Nr Ref.: 04/KM/2019

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność związana z dostosowanie się do czasu pracy w firmie transportowej.

Zakres zadań:

  • nadzór nad przebiegiem tras i pracą kierowców,
  • ścisła współpraca z działami spedycji oraz administracji,
  • codziennie przekazywanie dyspozycji kierowcom,
  • kontrola pracy kierowców i pojazdów poprzez systemy telematycznej.

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • szkolenia wewnętrzne oraz kursy językowe,
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • codzienne obiady na koszt pracodawcy,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Osoba odpowiedzialna za projekt: Katarzyna Musioł

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: katarzyna.musiol@globetek.pl