Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Inżynier Montażu i Rozruchu

Dodano: 30.03.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek jako firma skupia inżynierów z różnych branż zainteresowanych czasowymi projektami w energetyce, przemyśle i budownictwie. Obecnie szukamy inżynierów zainteresowanych współpracą B2B:

Miejsce: Budowa Bloków Energetycznych Południowa Polska

Wymagania i Obowiązki:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w prowadzeniu lub nadzorowaniu prac/firm montażowych instalacji energetycznych i/lub ochrony środowiska, oczyszczania spalin
  • Wiedzy z zakresu mechaniki urządzeń wchodzących w skład w/w instalacji
  • Doświadczenie w udziale w rozruchach mechanicznych podobnych instalacji i urządzeń
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej i koordynacji prac podwykonawców
  • Minimum komunikatywnej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Współpracę B2B przy realizacji budowy bloków energetycznych
  • Stawkę godzinową w zależności od doświadczenia ( min. 160 h prac miesięcznie na obiekcie)
  • Kontrakt na czas trwania projektu ( kwiecień 2018 – połowa 2019 roku)

Osoba odpowiedzialna za kontrakty: Marek Śliwa

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z uwzględnieniem zrealizowanych projektów na adres: marek.sliwa@globetek.pl

Gwarantujemy pełną poufność rozmów

OK