Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Automation Project Manager

Dodano: 19.10.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Pełna odpowiedzialność za wykonanie projektu zgodnie z umową
  • Zarządzanie portfelem kilku różnych projektów od wsparcia sprzedaży po akceptację usługi
  • Kontakty z klientami z całej Europy
  • Kierowanie zespołem projektowym, planowanie projektu
  • Zapewnienie rentowności projektu i zwiększenie efektywności działań projektowych (zapisywanie celów)
  • Spełnienie warunków umowy dotyczącej projektu dostawy automatyki
  • Kompletne i terminowe dostarczanie automatyki, utrzymanie harmonogramu projektu
  • Projekt HSE

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, mechanika itp.)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów przemysłowych z zakresu automatyki (energetyka, petrochemia, chemia itp.)
  • Wiedza o procesach i technologii z zakresu automatyki
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i współpracy z zespołami projektowymi, klientami i innymi interesariuszami
  • Silna przedsiębiorczość i nastawienie do obsługi klienta
  • Silne poczucie odpowiedzialności i działanie z własnej inicjatywy
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych

Kontakt: justyna.rogalska@globetek.pl

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: https://globetek.pl/dla-kandydatow/przeslij-swoje-cv/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

OK