Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Dodano: 13.11.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu.

Polska wschodnia

KK/DSiM/13/11

Obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy,
  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży,
  • Uczestnictwo w konferencjach i wydarzeniach branżowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy
  • Pozyskiwanie zleceń dotyczących wykonywania robót budowlanych, dostaw i usług,
  • Przygotowywanie umów pod kątem finansowym,
  • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i sprzedaży lub pokrewne,
  • Mile widziani będą kandydaci z wykształceniem technicznym w zakresie budownictwa,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej dostarczającej materiały dla budownictwa,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej i sprzedażowej,
  • Konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów,
  • Umiejętności budowania relacji z klientem,
  • Umiejętności zarządzania procesami sprzedaży
    i ofertowania,

Oferujemy:

  • Możliwość kształtowania polityki sprzedażowej i marketingowej firmy,
  • Możliwość rozwoju w firmie o rozpoznawalnej marce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: https://globetek.pl/dla-kandydatow/przeslij-swoje-cv/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

OK