Kierownicze

Dyrektor Kontraktu (budownictwo drogowe)

Dodano: 18.05.2020

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Kontraktu.

Dyrektor Kontraktu

woj. podlaskie

DK/P/18/05

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie kontraktu zgodnie z dokumentacją i przepisami prawa budowlanego,
  • Prowadzenie projektu zgodne z przepisami BHP,
  • Dbałość o terminową realizację robót,
  • Odpowiedzialność za realizacje budżetu,
  • Dobór firm podwykonawczych i dostawców sprzętu/ materiałów,
  • Reprezentowanie firmy przed Zamawiającym, Inżynierem Kontraktu, Instytucjami Państwowymi,
  • Sporządzanie raportów dla Dyrektora działu budownictwa infrastrukturalnego,

Wymagania:

  • Doświadczenie przy realizacji co najmniej dwóch zadań obejmujących budowę, przebudowę, remont lub nadzór nad budową, przebudową, remontem drogi klasy S, o wartości robót co najmniej 120 000 000,00 PLN netto, od rozpoczęcia robót do wykonania zadania, na stanowisku/ stanowiskach: Dyrektora Kontraktu, Przedstawiciela Wykonawcy, Kierownika Budowy, Zastępcy Dyrektora Kontraktu, Inżyniera Rezydenta, Zastępcy Inżyniera Rezydenta,
  • Wykształcenie wyższe, na kierunku Budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń, do kierowania robotami w specjalności drogowej,
  • Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego,

    Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: https://globetek.pl/dla-kandydatow/przeslij-swoje-cv/

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

    Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

    Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: Prześlij swoje CV
    KLAUZULA ZGODY
    na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych w przyszłości:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w ramach procesu rekrutacyjnego, w szczególności zawartych w złożonym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, Curriculum Vitae (CV) lub/i Życiorysie, względnie w liście motywacyjnym, tj. imienia i nazwiska, numeru PESEL, daty urodzenia, miejsca urodzenia, adresu zamieszkania, adresu e-mail, numeru telefonu i innych danych przeze mnie podanych, w celach przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, a więc do udziału mojej osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych i skontaktowania się ze mną jako osoba uczestniczącą w rekrutacji (telefoniczne lub mailowo).

    Powyższe dane podane zostały przeze mnie dobrowolnie, a ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych odbywać się będzie za moją wyraźną zgodą, jako osoby której dane te dotyczą, na czas procesu rekrutacyjnego lub rozpatrzenia mojej kandydatury poza procesem rekrutacyjnym.

    Potwierdzam także, że wiem, iż Administratorem powyższych danych będzie GLOBETEK sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Leśnej 83, KRS 0000392171, NIP: 6342792088, REGON: 242614973.

    Zostałem także poinformowany, że przysługuje mi prawo do informacji o przetwarzaniu, dostępu do moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, a także wniesienia sprzeciwu bądź skargi do organu nadzorczego.

    Mam również pełną świadomość o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych w celach rekrutacyjnych w każdym czasie.

    Przetwarzanie odbywać się będzie na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    OK