Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Dyrektor produkcji

Dodano: 07.11.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa budowlano – produkcyjnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska północna

Obowiązki:

  • Optymalizacja procesów produkcji
  • Nadzór nad jakością i wydajnością produkcji
  • Korygowanie i wprowadzanie najlepszych elementów do produkcji, umiejętność zmiany produkcji w zależności od potrzeb
  • Nadzór nad harmonogramem prac projektowych i zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia oraz optymalizacji kosztów
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także planowanie i nadzór nad budżetem
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP
  • Współtworzenie w porozumieniu z Dyrekcją Zakładu i Zarządem krótko i długoterminowych planów rozwojowych Spółki
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w produkcji nieseryjnej jako dyrektor lub osoba zarządzająca produkcją jednostkową
  • Doświadczenie w planowaniu i harmonogramowaniu projektów
  • Umiejętność zarządzania budżetem i umiejętność kierowania kapitałem ludzkim oraz wiedza o produktach i technologiach
  • Znajomości Lean Management
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Duża elastyczność i umiejętność zmiany produkcji w zależności od potrzeb
  • Duża proaktywność

Kontakt: justyna.rogalska@globetek.pl

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: https://globetek.pl/dla-kandydatow/przeslij-swoje-cv/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.