Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Kierownik Budowy

Dodano: 24.04.2019

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Budowy.

Woj. łódzkie

KB/ŁD/24/04

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie przedmiarów robót,
  • Prowadzenie realizacji zgodnie z harmonogramem,
  • Prowadzenie prac zgodnie z dokumentacją projektową i kontrola jakości,
  • Zamawianie i koordynacja terminów dostaw materiałów,
  • Sporządzenie raportów z przebiegu prac,
  • kontrola prowadzenia prac zgodnie z przepisami BHP,

Wymagania:

  • Min. dwa lata doświadcznia na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu realizacji z zakresu budownictwa mieszkaniowego,
  • Wykształcenie wyższe, na kierunku Budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń, do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Mile widziana znajomość rynku firm podwykonawczych w danym regionie,
  • Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia,
  • Opiekę medyczną,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie: https://globetek.pl/dla-kandydatow/przeslij-swoje-cv/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.