Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Kierownicze

Kierownik ds. Bezpieczeństwa

Dodano: 15.05.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta firmy z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Bezpieczeństwa.

woj. zachodniopomorskie

Nr ref. KB/MC/15/04

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą Departamentu Bezpieczeństwa w celu terminowej realizacji przydzielonych zadań, zachowania właściwej organizacji pracy oraz osiągania zamierzonych celów i efektów pracy;
  • Nadzorowanie całokształtu spraw związanych z zabezpieczeniem technicznym, przed pożarem, skutkami awarii;
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony środowiska;
  • Nadzorowanie całokształtu spraw związanych z urządzeniami poddozorowanymi;
  • Nadzór nad planowaniem działań z zakresu bezpieczeństwa;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemów bezpieczeństwa;
  • Nadzór nad przygotowywaniem niezbędnych analiz i dokumentów technicznych związanych z realizacją projektu leżących po stronie pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa fizycznego. Opiniowanie dokumentacji technicznej dostarczanej przez kontraktów;
  • Prowadzenie działań mających na celu organizacyjne i gospodarcze przygotowanie przedsiębiorstwa oraz zabezpieczenie i wykorzystanie załogi w przypadkach awarii, klęsk żywiołowych;
  • Prowadzenie kontroli i podejmowanie decyzji w zakresie ochrony środowiska , mających na celu nie przekraczanie wielkości dopuszczalnych emisji zanieczyszczeń powietrza, nie przekraczanie dopuszczalnych wielkości zanieczyszczeń w ściekach, wodach pochłodniczych i opadowych;
  • Opiniowanie planów inwestycyjnych oraz planów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska wszystkich komórek organizacyjnych w przedsiębiorstwie;
  • Koordynowanie działań w zakresie zabezpieczenia fizycznego i technicznego;
  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą w zakresie dokumentacji i rozwiązań projektowych związanych z bezpieczeństwem procesowym;
  • Zapewnienie odpowiednich warunków pracy zgodnych z przepisami BHP, p.poż. i ochrony środowiska;
  • Udział w zespołach oceny ryzyka związanych rozwiązaniami projektowymi;
  • Udział w odbiorach technicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość ustawy o ochronie osób i mienia oraz przepisów wykonawczych;
  • Biegła znajomość j. angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk i standardów w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz wymagań prawnych w tym obszarze;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych;
  • Znajomość i doświadczenie w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów bezpieczeństwa;
  • Umiejętność budowania dobrych relacji pomiędzy personelem, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Pracę w największej grupie chemicznej w Polsce przy ciekawym projekcie;
  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia swoich umiejętności;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „prześlij CV”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

OK