Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Księgowy/Księgowa język angielski/niemiecki

Dodano: 20.05.2019

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm  z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej.  Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: księgowej z językiem angielskim/niemieckim.

Księgowy/Księgowa z językiem angielskim/niemieckim

 Gliwice, woj.: Śląskie

Nr ref. KMZ/S/05/2019

Obowiązki:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, rozliczeń pracowniczych, raportów kasowych, wyciągów bankowych i dokumentów PK, w PLN i walutach obcych
  • Sporządzanie i ustalanie rejestrów i deklaracji podatkowych VAT
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • Nadzór nad poprawnością wprowadzanych transakcji
  • Ustalanie kont księgi głównej
  • Analiza przepisów podatkowych związanych z zagraniczną działalnością jednostki
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w sporządzaniu dokumentów
    (raportów, sprawozdań finansowych, protokołów)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe Finanse i rachunkowość
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego – warunek konieczny
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych  oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Doświadczenie w pracy na programach księgowych klasy ERP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie z branży przemysłowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego