Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Księgowa

Dodano: 21.05.2019

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Chorzów

Nr Ref.: 03/05/KM/2019/

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale księgowości,
  • Biegła obsługa komputera, znajomość obsługi programu MS Office,
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu księgowego OPTIMA,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kultura osobista, radzenie sobie w stresie, opcjonalnie – dystans do siebie i poczucie humoru.

Zakres zadań:

  • Analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym,
  • Wstępna dekretacja dokumentów finansowych,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Opis merytoryczny dokumentów,
  • Uzgadnianie, potwierdzanie i kontrola sald z kontrahentami,
  • Archiwizacja dokumentów księgowych,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego,
  • Praca w godzinach 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w znakomitym zespole ludzi,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w stabilnej i ukierunkowanej na sukces firmie,
  • wynagrodzenie stosowne do umiejętności i zaangażowania się w pracę.

Osoba odpowiedzialna za projekt: Katarzyna Musioł

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: katarzyna.musiol@globetek.pl