Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Quantity Surveyor/ Specjalista ds. rozliczeń

Dodano: 03.01.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, włoskiej firmy działającej jako główny wykonawca w budownictwie infrastrukturalnym, poszukujemy osoby na stanowisko Quantity Surveyor.

woj. kujawsko-pomorskie

Nr Ref. QS/MC/01/2018

Zakres obowiązków:

  • Prognozowanie budżetu oraz jego bieżąca kontrola;
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procesu sprzedaży robót do Zamawiającego;
  • Sporządzanie kalkulacji roboczych;
  • Ilościowe, jakościowe oraz kosztowe rozliczanie etapów robót;
  • Prowadzenie dokumentacji inwestycji.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe inżynierskie (preferowany kierunek – Budownictwo);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel;
  • Samodzielność i skrupulatność w działaniu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „prześlij CV”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

OK