Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Specjalista ds. benefitów i systemów premiowych

Dodano: 14.05.2018

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta firmy z branży chemicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Benefitów i Systemów Premiowych.

Specjalista ds. Benefitów i Systemów Premiowych

woj. zachodniopomorskie

Nr ref. MC/14/05/SBSP

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za tworzenie oraz zmiany systemu motywacyjnego wynikające z potrzeb Spółki;

  • Prowadzenie rozliczeń i kalkulacji w ramach funkcjonowania systemu motywacyjnego;

  • Definiowanie kwartalnych mierników na potrzeby systemu motywacyjnego, we współpracy z kadrą zarządzającą oraz komórkami organizacji odpowiedzialnymi za zarządzanie jakością, procesami, projektami i ryzykiem;

  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu listy płac we współpracy z Biurem Controllingu;

  • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących kosztów pracy, systemów wynagrodzeń, systemów premiowych, nagród oraz innych narzędzi motywacyjnych;

  • Analiza i optymalizacja siatki płac;

  • Pozyskiwanie danych i analiza rynku wynagrodzeń oraz trendów;

  • Wartościowanie i wycena nowych stanowisk;

  • Kształtowanie i aktualizacja zakresu oferowanych pracownikom benefitów;

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z zewnętrznymi dostawcami benefitów pracowniczych;

  • Realizacja innych zadań z zakresu benefitów i systemów premiowych, m.in. rewizja wynagrodzeń;

  • Monitorowanie i analiza trendów rynkowych z zakresu wynagrodzeń, systemów premiowych, motywacyjnych i benefitowych, a także przygotowywanie rekomendacji i wdrażanie zmian;

  • Bieżące wsparcie dla kadry zarządzającej przy zagadnieniach i wyzwaniach w ich obszarach odpowiedzialności związanych z polityka i praktyką wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku;

  • Umiejętności analityczne na wysokim poziomie;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającą samodzielne kontakty zawodowe;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie biegła obsługa programu Excel).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Pełną wyzwań prace w międzynarodowym dynamicznym środowisku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „prześlij CV”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o..

Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

OK