Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Oferty pracy

Spedytor Drobnicowy

Dodano: 07.03.2019

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej z największych polskich firm z branży TSL – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Nr Ref.: 03/KM/2019

Wymagania:

  • doświadczenie w spedycji drobnicowej – krajowej lub międzynarodowej,
  • znajomość przepisów transportowych i spedycyjnych,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Zakres zadań:

  • organizacja i bieżąca obsługa dystrybucji drobnicy paletowej,
  • współpraca z działem handlowym w zakresie wycen,
  • koordynacja i nadzór nad terminową realizacją zleceń,
  • kontrola dokumentacji spedycyjnej.

Klient oferuje:

  • pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoba odpowiedzialna za projekt: Katarzyna Musioł

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: katarzyna.musiol@globetek.pl

OK