Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Nasz zespół

Marek Śliwa
Principal Recruitment Consultant
Power & Energy Sector
Office: +48 32 351 29 67
Mobile: +48 501 137 807
marek.sliwa@globetek.pl
Justyna Rogalska
Recruitment Consultant
Direct: +48 32 351 29 61
Mobile: +48 513 067 757
Office: +48 32 351 29 60
justyna.rogalska@globetek.pl
Piotr Świrkowski
Managing Director
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: +48 693 811 228
piotr.swirkowski@globetek.pl
Grzegorz Lamot
Managing Partner
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: + 48 515 170 769
grzegorz.lamot@globetek.pl
Karol Kasprzyk
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 513 067 756
karol.kasprzyk@globetek.pl
Ksenia Borysova
Administrator / Payroll
Office: +48 32 351 29 63
ksenia.borysova@globetek.pl
Anzhelika Piwniuk
International Junior Resourcer
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 519 578 864
anzhelika.piwniuk@globetek.pl
Andrei Rushuk
Project Coordinator
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 185 387
andrei.rushuk@globetek.pl
Magdalena Palka
Specjalista ds. Kadr Płac i Administracji
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 507 331 905
magdalena.palka@globetek.pl
Marcin Szlauer
Business Development Manager
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 813 960
marcin.szlauer@globetek.pl
Sergiej Buksyr
International Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 806 890
sergii.buksyr@globetek.pl
Marta Żurawicka
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 249 801
marta.zurawicka@globetek.pl
Michelle Cygan
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 249 854
michelle.cygan@globetek.pl
Marcin Kozioł
Projects Coordinator
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 501 779 367
marcin.koziol@globetek.pl
Pawel Duda
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 506 988 596
pawel.duda@globetek.pl
Send CV

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies znajdziesz na stronach producenta Twojej przeglądarki www. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies.