Rekrutujemy Specjalistów

Power Generation / Oil & Gas

Engineering

Automotive

Nasz zespół

Marek Śliwa
Principal Recruitment Consultant
Power & Energy Sector
Office: +48 32 351 29 67
Mobile: +48 501 137 807
marek.sliwa@globetek.pl
Justyna Rogalska
Recruitment Consultant
Direct: +48 32 351 29 61
Mobile: +48 513 067 757
Office: +48 32 351 29 60
justyna.rogalska@globetek.pl
Piotr Świrkowski
Managing Director
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: +48 693 811 228
piotr.swirkowski@globetek.pl
Grzegorz Lamot
Managing Partner
Office: +48 32 351 29 60
Mobile: + 48 515 170 769
grzegorz.lamot@globetek.pl
Karol Kasprzyk
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 513 067 756
karol.kasprzyk@globetek.pl
Ksenia Borysova
Recruitment Manager
Office: +48 32 351 29 63
Mobile: + 48 515 373 226
ksenia.borysova@globetek.pl
Magdalena Palka
Główna Księgowa / Chief Accountant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 507 331 905
magdalena.palka@globetek.pl
Marcin Szlauer
Business Development Manager
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 813 960
marcin.szlauer@globetek.pl
Sergiej Buksyr
International Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 806 890
sergii.buksyr@globetek.pl
Michelle Cygan
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: + 48 512 249 854
michelle.cygan@globetek.pl
Marcin Kozioł
Projects Coordinator
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 501 779 367
marcin.koziol@globetek.pl
Pawel Duda
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 506 988 596
pawel.duda@globetek.pl
Adam Korytko
Business Development Manager
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 512 771 873
adam.korytko@globetek.pl
Anna Baranek
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 515 373 278
anna.baranek@globetek.pl
Paweł Augustynek
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 512 249 801
pawel.augustynek@globetek.pl
Sandra Pinkowska
Specjalista ds. Kadr i Płac
Office: + 48 32 351 29 60
sandra.pinkowska@globetek.pl
Łukasz Kowalski
Business Development Manager
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 505 840 482
lukasz.kowalski@globetek.pl
Vladyslav Havrylov
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 519 578 864
vladyslav.havrylov@globetek.pl
Eugeniusz Anikeev
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 505 840 483
eugeniusz.anikeew@globetek.pl
Svetlana Borkowska
Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
Mobile: +48 512 185 387
svetlana.borkowska@globetek.pl
Żaneta Drapa
Junior Recruitment Consultant
Office: + 48 32 351 29 60
zaneta.drapa@globetek.pl
Send CV

Attach your CV:

* Required Field.

ZAMKNIJ
Prześlij CV

Załącz plik z CV:

* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.
* Rozumiem, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

* Pole obowiązkowe.

ZAMKNIJ
Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies znajdziesz na stronach producenta Twojej przeglądarki www. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies.